Zarząd Fundacji

Prezes
Zofia Pągowska

      Rodzic osoby niepełnosprawnej, syna Kuby zmarłego w 2001 r. Od wielu lat zawodowo i społecznie związana z warszawskim środowiskiem działającym na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. Z wykształcenia oligofrenopedagog, specjalista pracy socjalnej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała w organizacjach pozarządowych i w pomocy społecznej. Od 1999 roku kieruje Środowiskowym Domem Samopomocy na warszawskim Mokotowie. Koordynator pierwszego w Warszawie, działającego od 2010 r. mieszkania chronionego treningowego przy ul. Oszmiańskiej 10. Współtworzyła powstanie Warszawskiego Forum Inicjatyw na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną przy Stowarzyszeniu BORIS, będąc od początku jego koordynatorem. W roku 2013 w uznaniu dotychczasowych działań na rzecz osób z niepełnosprawnością została odznaczona złotym medalem z długoletnią służbę nadanym przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
Prywatnie lubi pogaduchy z przyjaciółmi, śpiew, muzykę, taniec, dobrą ksiażkę, poezję. Sama też pisze wiersze, teksty do piosenek.

Wiceprezes

Agnieszka Kaczmarek

Członek Zarządu
Katarzyna Paszkowska

      Pedagog specjalny, z wykształcenia i zamiłowania, oligofrenopedagog oraz edukator seksualny. Od 2006 r. pracuje w szkole specjalnej na warszawskim Żoliborzu. Zaangażowana w edukację i wychowanie osób z niepełnosprawnością intelektualną. Dodatkowo od 2010 r. zajmuje się z pasją edukacją seksualną OzNI oraz ich rodzin i terapeutów przemierzając czasem cały kraj. Prywatnie siostra Joanny ze znaczną niepełnosprawnością intelektualną, od której, jak sama mówi, wiele się uczy i czerpie pozytywną energię i pogodę ducha.
W wolnych chwilach, jeśli takie są lubi uprawiać sport, „grzebać” w ogródku i czytać książki zawsze przy tym podśpiewując, choć niekoniecznie w odpowiedniej tonacji.

Rada Fundacji

Przewodnicząca Rady Fundacji

Małgorzata Bortko

Członkowie Rady Fundacji

Irena Chmiel

Barbara Szostak

Barbara Marcinkowska

oraz Fundatorzy wchodzący w skład Rady Fundacji

Anna Żmigrodzka-Szymańska

Małgorzata Piekarska

Danuta Kaczmarek

Stefania Szymańska

Wiesław Scholz